Rekreace a služby v okolí:

Pro relax a zábavu je k dispozici  stolní tenis, billiard, šipky,kinect a stolní fotbálek. Dále máme u objektu kurt na nohejbal a tenis, v letních měsících zahradní bazén. Milovníci hub a lesních plodů se potěší již několik metrů za pensionem. 1km od objektu prochází krkonošská magistrála, směrem na Lysou horu, Dvoračky, Rezek a další krásná místa pro pěší turistiku, cykloturistiku a traking. V zimě jsou tyto stezky upravovány na běžecké lyžování a na sjezdové lyžování se dojíždí do středisek: Rokytnice nad Jizerou, Vysoké nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou, Poniklá,Vítkovice, Benecko vzdálených max. 15km. Což je výhoda lyžování "každý den na jiném místě".Na hezký výlet si můžete vyjet do věhlasného Špindlerova Mlýna, Harrachova, Vrchlabí a na Safari Dvůr Králové.

 

Nejzajímavější atrakce v tomto regionu:

Liberec- největší lákadla aquapark, dětský lunapark iQpark. 

           - zoologická zahrada

           - botanická zahrada

           - muzeum zaměřené na umělecké řemesla a průmysl

Bobové dráhy:

           Janov nad Nisou: čeká vás celkem 22 zatáček a karusel, ve kterém se bob otočí o 450 stupnů.

           Harrachov: užíjte si skvělou jízdu na celoroční bobové dráze, nebo vyzkoušejte svou odvahu v ojedinělém lanovém centru MONKEYpark

           Špindlerův mlýn

           Pec pod Sněžkou

Rozhledny Jizerských hor

Jizerská magistrála: v zimních měsících nabízí Jizerská magistrála přes 155 km upravovaných běžeckých tratí.

                              v létě je využívána pěšími turisty a cyklisty, některé úseky jsou vhodnén i pro in-line brusle.

Vyjíždky na koních:

            Jablonec nad Jizerou: Buřany- Kašparka ( možná sleva pro ubytované)

Tradiční výroba perlí v Poniklé: můžete se na vlastní oči podívat, jak se vyrábějí tradiční vánoční ozdoby ze sklenných perlí. V kreativní dílně si můžete sami vyzkoušet takovou ozdobu vyrobit. V Poniklé také mžee navštívit Muzeum Krkonošských řemesel.

Neobvyklé adrenalinové zážitky:

            Špindlerově Mlýně, ale i na dalších místech v Krkonoších si můžete vyzkoušet nejrůžnější adrenalínové aktivity z nabídky sportovně rekreačních agentůr -  terenní koloběžky, čtyřkolky, rafting, lukostřelba a slanování. V zimních měsících vyzkoušejte sněžný skútr nebo skijoring, snowtubing a další.